ارتباط با ما
 

 

بنام خالق  زیبایی ها

سهامداران محترم بانک شهر:

 با سلام احتراماً به اطلاع ميرساند بانک شهر با هدف حفظ ارزش سرمایه تمامی سهامداران محترم و معزز و با استعانت از خداوند متعال و حمايت مديرعامل محترم وشما سروران گرامی و تلاش همکاران ، سايت امور سهام اين بانک  راه اندازی و آماده ارائه خدمات مناسب تر با هدف نوآوری در خدمت و تسهیل در امور به شما سهامداران محترم می باشد. براين اساس این بانک در نظر دارد جهت رفاه حال سهامداران، انجام اغلب امور مربوط به سهام را بدون مراجعه حضوری به امور سهام ، از طريق این سايت انجام دهد.

لذا سهامداران محترم می توانند با مراجعه به اين سايت و برخورداری از خدمات نسخه جدید پورتال سهامداران ضمن آگاهی از اطلاعات سهام خود از قبیل تعداد سهام، مانده مطالبات ریالی، دریافت گواهی موقت سهام و قیمت لحظه ای سهام بانک شهر و قیمت سهام سایر شرکتها و نیز شبکه جامع اطلاع رسانی ناشران بورس ( کدال ) و ... نسبت به اعلام و یا تغییر شماره حساب بانکی و ويرايش آدرس خود اقدام و از آخرين اطلاعيه های مربوط به سهام بانک شهر نیز مطلع شوند. همچنین خرسند خواهيم شد تا ما را از نقطه نظرات، پيشنهادات و انتقادات سازنده به منظور ارتقاء سطح کيفي و خدمات رسانی به شما بزرگواران بهره مند فرمائيد.

 

حجت اله نجاری     

مدیر امور سهام بانک شهر


پل های ارتباطی مدیریت امور سهام

 
نشانی: تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، خیابان سرو شرقی ، روبروی بیمارستان پارسیان ، نبش کوچه رشادت ،پلاک 6 ، ساختمان مدیریت امور سهام بانک شهر
شماره های تماس: 26762336 و 26762311 ،فکس:26762395
سامانه پیامکی امور سهام بانک شهر : 10002448
پست الکترونیک: Saham@shahr-bank.ir        
  کانال تلگرام مدیریت امور سهام : telegram.me/sahamshahr 
    
روزها و ساعات کاری: از شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 7:30 الی 16:30
                 روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت 7:30 الی 15:30