04 بهمن 1398
24th January 2020
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • بازگشایی نماد بانک شهر نزد بازار پایه شرکت فرابورس ایران

   بازگشایی نماد بانک شهر نزد بازار پایه شرکت فرابورس ایران

   بازگشایی نماد بانک شهر نزد بازار پایه شرکت فرابورس ایران

   مدیر امور سهام بانک شهر از بازگشایی نماد بانک شهر خبر داد و گفت: در حال حاضر امکان خرید و فروش سهام این بانک برای متقاضیان و سهامداران فراهم شده است.

   مدیر امور سهام بانک شهر از بازگشایی نماد بانک شهر خبر داد و گفت: در حال حاضر امکان خرید و فروش سهام این بانک برای متقاضیان و سهامداران فراهم شده است.
   به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، حجت اله نجاری با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه نماد این بانک بعد از 22 ماه توقف، شنبه 15 دی ماه بازگشایی و به این ترتیب امکان خرید و فروش سهام بانک شهر برای متقاضیان فراهم شد.
   وی افزود: بانک شهر جزو اولین بانک های در بازار پایه فرابورس است که توانست مجوز بازارگردانی را از سازمان بورس اوراق بهادار تهران بگیرد و پس از دریافت مجوز از هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و ابلاغ آن به شرکت فرابورس، مجوز بازگشایی نماد معاملاتی بانک شهر گرفته شد.
   وی با اشاره به استقبال صورت گرفته از بازگشایی نماد بانک شهر اظهار کرد: از نخستین روز دریافت این مجوز تا کنون، استقبال خوبی توسط سهامداران درعرضه سهام برای فروش و همچنین تقاضا برای خرید سهام وجود داشته است.
   مدیر امور سهام بانک شهر، آینده بازارسرمایه بانک ها را روشن و مثبت پیش بینی کرد و افزود: نماد اکثر بانک ها مثبت است و هرروز شاهد افزایش قیمت سهام بانک ها در بازار سرمایه هستیم.
   وی در ادامه با اشاره به وضعیت سهام بانک شهر اظهار کرد: بانک شهر با توجه به جایگاه و اهمیت سهامداران در سال های گذشته اقدام به راه اندازی سایت مستقل امور سهامداران نموده و تمامی اطلاعات مورد نیاز سهامداران بانک از بدو سهامداری و در راستای ارائه خدمات مطلوب به سهامداران خود و به منظور جلوگیری از هدر رفت زمان و مسافرت های غیر ضروری درون شهری، پورتال سهامداران بانک شهر راه اندازی گردیده و از طریق سایت بانک شهر و سایت مستقل مدیریت امور سهام در دسترس سهامداران گرامی می باشد و این امکان فراهم گردیده تا سهامداران بتوانند از این طریق نسبت به ثبت نام در مورد دریافت نام کاربری و گذرواژه جهت ورود به پورتال، اقدام فرمایند و کلیه سوابق سهامداری خود اعم از تعداد سهام، سودهای متعلقه و مشخصات هویتی و برگ سهام خود را مشاهده نمایند و برای خرید و فروش سهام خود می توانند با یکبار مراجعه به کارگزاران عضو فرابورس و دریافت کد، سهام خود را به صورت آنلاین خرید و فروش کنند.
   مدیر امور سهام بانک شهر در ادامه با اشاره به 54 هزار نفر سهامدار حقیقی این بانک که عموم آن را کارکنان شهرداری کلانشهرها تشکیل می دهند، تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 74 درصد از سهام بانک شهر در اختیار حقوقی ها از قبیل شهرداری های کلانشهرها اعم از تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، کرج، قم و قزوین و غیر و مابقی در مالکیت سهامداران حقیقی هست و همچنین هر روز شاهد استقبال بیشتر شهروندان از خدمات این بانک هستیم.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
بهترین نمایش در اینترنت اکسپلورر 8 ، فایر فاکس 20 و بالاتر