23 آذر 1398
14th December 2019
   
 
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   آگهی تغییرات افزایش سرمایه بانک شهر

   آگهی تغییرات افزایش سرمایه بانک شهر

   تغییرات افزایش سرمایه بانک شهر

   نشانی تالار معاملات کارگزاری شهر

   نشانی تالار معاملات کارگزاری شهر

   نشانی تالار اختصاصی معاملات بورس اوراق بهادار کارگزاری شهر: تهران – سعادت آباد – خیابان سرو شرقی – نبش کوچه رشادت – پلاک 6 – ساختمان مدیریت امور سهام بانک شهر – طبقه سوم تلفن : 26762352 – 26762399 فکس : 26762346

   پرداخت سود سهام سال مالی 1393

   پرداخت سود سهام سال مالی 1393

   بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم حقیقی می رساند سود سهام سال مالی 1393 به حساب آن دسته از سهامدارانی که اطلاعات حساب ایشان نزد مدیریت امورسهام بانک شهر موجود می باشد، واریز گردید. همچنین از سهامداران محترمی که تا کنون موفق به تکمیل اطلاعات حساب خود نزد بانک شهر نگردیده اند، درخواست می گردد تا نسبت به تکمیل اطلاعات خود نزد مدیریت امورسهام بانک شهر اقدام نموده تا پس از تکمیل اطلاعات حساب در فواصل زمانی مشخص، سود سهام متعلق به ایشان به حساب مربوطه، واریز گردد.

   توزیع برگه سهام

   توزیع برگه سهام

   بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم می رساند اوراق گواهی سپرده سهام با سرمایه 15،572 میلیارد ریال چاپ گردیده و آماده توزیع می باشد. بدین منظور: کلیه سهامداران محترم (کارکنان شهرداری تهران و واحد های تابعه و سایرین) که فاقد هرگونه بدهی به شهرداری متبوعه خود بابت سهام تخصیص یافته می باشند، جهت دریافت برگ گواهی سپرده سهام خود می توانند در ایام و ساعات اداری به مدیریت امورسهام بانک شهر مراجعه فرمایند. کلیه سهامداران محترم (کارکنان شهرداری کلانشهرها) جهت دریافت برگ گواهی سپرده سهام خود می توانند به اداره رفاه شهرداری متبوعه خود مراجعه فرمایند. سایر سهامداران حقیقی و حقوقی به منظور دریافت برگ گواهی سپرده سهام خود می توانند با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر مستقیما به مدیریت امورسهام بانک شهر مراجعه فرمایند.

   راهنمای پورتال سهامداران بانک شهر

   اطلاعیه راهنمای پورتال سهامداران بانک شهر

   راهنمای پورتال سهامداران بانک شهر

   در راستای ارائه خدمات مطلوب به سهامداران و به منظور جلوگیری از هدر رفت زمان و مسافرت های غیر ضروری درون شهری و پیرو اطلاعیه های قبلی به اطلاع کلیه سهامداران محترم می رساند، هم اکنون نسخه جدید پورتال سهامداران بانک شهر در دسترس عموم سهامداران گرامی می باشد. همچنین این امکان فراهم گردیده تا سهامداران محترم جهت دریافت خدمات از پورتال اشاره شده به صورت برخط ثبت نام نموده و نام کاربری و گذرواژه عبور دریافت نمایند و در این خصوص نسبت به نسخه قبلی، نیازی به مراجعه به شعب نمی باشد. سهامداران محترم می توانند پس از ورود به پورتال مذکور، کلیه سوابق سهامداری خود اعم از تعداد سهام، سودهای متعلقه و مشخصات هویتی خود را مشاهده نمایند. از دیگر تفاوت های ایجاد شده در نسخه جدید می توان به امکان برخورداری از چاپ گواهی سهام اشاره نمود. سهامداران محترم می توانند از طریق سایت مدیریت امور سهام بانک شهر به نشانی : www.stock.shahr-bank.ir به پورتال مزبور دسترسی داشته و از خدمات الکترونیک آن بهره مند گردند.

   اطلاعیه تکمیل اطلاعات سهامداری

   اطلاعیه تکمیل اطلاعات سهامداری

   بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم که از طـریق بازار فرابورس ایران اقدام به خرید سهام بانک شهر نموده اند و یا اینکه تاکنون نسبت به تکمیل نمودن اطلاعات اقامتگاهی وشماره تلفن ثابت و همراه و شماره حساب خود نزد بانـک شهر اقدامی ننموده اند ، درخـواســت می گردد به منــظور پرداخـت سود سهـام و تکمیـل بانک اطلاعاتی خود نســبت به تکمیل

   مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به 1393/12/29

   مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به 1393/12/29

   در تاریخ 1394/04/31 مجمع عمومی عادی سالانه بانک شهر برای رسیدگی و بررسی عملکرد دوره مالی یکساله منتهی به 1393/12/29 با حضور اکثریت سهامداران محترم تشکیل گردید و مجمع با رای اکثریت حاضرین، ضمن تائید و تصویب صورت های مالی، مبلغ 150 ریال بعنوان سود هر سهم تصویب نمود.

   مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ 1393/09/18 در خصوص افزایش سرمایه

   مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ 1393/09/18 در خصوص افزایش سرمایه

   مجمع عمومی عادی بانک شهر‌ با موضوع ‌ انتخاب کارشناس به منظور افزایش سرمایه این بانک‌، به طور فوق العاده تشکیل شد.

   مجمع عمومی فوق العاده مورخ 25/4/1391

   مجمع عمومی فوق العاده مورخ 25/4/1391

   همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه ، مجمع عمومی فوق العاده در محل برج میلاد تشکیل و افزایش سرمایه را از مبلغ 4.000 میلیارد ریال به مبلغ 8.000 میلیارد ریال را از محل آورده نقد و مطالبات حال شده سهامداران طی دو مرحله و ظرف مدت دو سال در اختیار هیات‌مدیره بانک قرار داد.

   اطلاعیه معرفی نماینده

   اطلاعیه معرفی نماینده

   بدینوسیله به اطلاع کلیه مناطق، سازمان ها، شرکت ها و واحدهای تابعه شهرداری تهران می رساند؛ در راستای ارائه خدمات یکپارچه و هرچه مطلوب تر مابین سهامداران محترم (بخشی از کارکنان جمعی شهرداری تهران)، این مدیریت در نظر دارد تا از طریق ارتباط با نماینده واحد تابعه نسبت به این مهم اقدام نماید. بدین منظور از کلیه واحدهای یادشده درخواست می گردد نسبت به معرفی کتبی یک نفر نماینده مطلع و آشنا به مسائل مالی و سهام در اولین فرصت به مدیریت امورسهام، اقدام مقتضی مبذول فرمایند.

بهترین نمایش در اینترنت اکسپلورر 8 ، فایر فاکس 20 و بالاتر