06 تیر 1398
27th June 2019
   
 
  • سرفصل اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مجمع عمومی عادی سال 1396 بانک شهر برگزار شد

   مجمع عمومی عادی سال 1396 بانک شهر برگزار شد

   مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک شهر با حضور حداکثری سهامداران برگزار شد

   مجمع عمومی عادی سال 1395 بانک شهر برگزار شد

   مجمع عمومی عادی سال 1395 بانک شهر برگزار شد

   مجمع عمومی عادی سالانه بانک شهر در تاریخ ١٣٩٦/١٢/٢٧ با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد.

   بانک شهر محبوب‌ترین بانک خصوصی کشور

   بانک شهر محبوب‌ترین بانک خصوصی کشور

   بانک شهر بر اساس آرای مردمی به عنوان محبوب‌ترین بانک خصوصی در نظام بانکی کشور معرفی شد.

   راهنمای پورتال سهامداران بانک شهر

   اطلاعیه راهنمای پورتال سهامداران بانک شهر

   راهنمای پورتال سهامداران بانک شهر

   در راستای ارائه خدمات مطلوب به سهامداران و به منظور جلوگیری از هدر رفت زمان و مسافرت های غیر ضروری درون شهری و پیرو اطلاعیه های قبلی به اطلاع کلیه سهامداران محترم می رساند، هم اکنون نسخه جدید پورتال سهامداران بانک شهر در دسترس عموم سهامداران گرامی می باشد. همچنین این امکان فراهم گردیده تا سهامداران محترم جهت دریافت خدمات از پورتال اشاره شده به صورت برخط ثبت نام نموده و نام کاربری و گذرواژه عبور دریافت نمایند و در این خصوص نسبت به نسخه قبلی، نیازی به مراجعه به شعب نمی باشد. سهامداران محترم می توانند پس از ورود به پورتال مذکور، کلیه سوابق سهامداری خود اعم از تعداد سهام، سودهای متعلقه و مشخصات هویتی خود را مشاهده نمایند. از دیگر تفاوت های ایجاد شده در نسخه جدید می توان به امکان برخورداری از چاپ گواهی سهام اشاره نمود. سهامداران محترم می توانند از طریق سایت مدیریت امور سهام بانک شهر به نشانی : www.stock.shahr-bank.ir به پورتال مزبور دسترسی داشته و از خدمات الکترونیک آن بهره مند گردند.

   ورود بانک شهر به بازار اصلی بورس

   ورود بانک شهر به بازار اصلی بورس

   بانک شهر در حال انجام مقدمات لازم به منظور پذیرش نزد بازار اصلی شرکت بورس اوراق بهادار تهران می باشد .

   اطلاعیه تکمیل اطلاعات سهامداری

   اطلاعیه تکمیل اطلاعات سهامداری

   بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم که از طـریق بازار فرابورس ایران اقدام به خرید سهام بانک شهر نموده اند و یا اینکه تاکنون نسبت به تکمیل نمودن اطلاعات اقامتگاهی وشماره تلفن ثابت و همراه و شماره حساب خود نزد بانـک شهر اقدامی ننموده اند ، درخـواســت می گردد به منــظور پرداخـت سود سهـام و تکمیـل بانک اطلاعاتی خود نســبت به تکمیل

   قطع ارتباط پورتال سهامداران

   پورتال سهامداران

   قطع ارتباط پورتال سهامداران

   به اطلاع کلیه سهامداران محترم بانک شهر می رساند بعلت مشکلات فنی دسترسی به پورتال سهامداران بانک شهر از تاریخ 31/01/1393 تا اطلاع ثانوی مقدور نمی باشد. بدینوسیله از وقفه ای که در این خصوص صورت گرفته، پوزش می طلبیم.

   اطلاعیه تغییر نشانی مدیریت امور سهام

   تغییر نشانی

   اطلاعیه تغییر نشانی مدیریت امور سهام

   به اطلاع کلیه مراجعین محترم بانک شهر می رساند به منظور خدمت رسانی به سهامداران محترم، محل استقرار مدیریت امور سهام به نشانی: سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو شرقی – روبروی بیمارستان پارسیان - نبش کوچه رشادت – پلاک 6 ، ساختمان بانک شهر، انتقال یافت. شماره های تماس ساختمان جدید: 26762311 – 26762336 فکس: 26762395

   اطلاعیه معرفی نماینده

   اطلاعیه معرفی نماینده

   بدینوسیله به اطلاع کلیه مناطق، سازمان ها، شرکت ها و واحدهای تابعه شهرداری تهران می رساند؛ در راستای ارائه خدمات یکپارچه و هرچه مطلوب تر مابین سهامداران محترم (بخشی از کارکنان جمعی شهرداری تهران)، این مدیریت در نظر دارد تا از طریق ارتباط با نماینده واحد تابعه نسبت به این مهم اقدام نماید. بدین منظور از کلیه واحدهای یادشده درخواست می گردد نسبت به معرفی کتبی یک نفر نماینده مطلع و آشنا به مسائل مالی و سهام در اولین فرصت به مدیریت امورسهام، اقدام مقتضی مبذول فرمایند.

   مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به 30/12/1387

   مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به 30/12/1387

   در تاریخ 14/04/1388 برای بررسی عملکرد دوره یکماه و 18روزه منتهی به 30/12/1387 مجمع عادی سالیانه با حضور اکثریت سهامداران تشکیل گردید و کلیه صورت‌های مالی منتهی به 30/12/1387 شامل ترازنامه، صورت حساب سود و زیان و صورت گردش وجوه نقد موسسه با اکثریت قاطع آراء حاضرین، مورد تائید و تصویب قرار گرفت. همچنین مجمع به جهت رعایت مفاد مندرج مواد قانون تجارت، 10درصد از سود سال1387را تقسیم و به علت قابل پرداخت نبودن، جزو مطالبات سهامداران منظور و الباقی را به‌عنوان سود انباشته به ترازنامه منتقل نمود.

بهترین نمایش در اینترنت اکسپلورر 8 ، فایر فاکس 20 و بالاتر