06 آبان 1400
28th October 2021
   
 
  • مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ 1393/09/18 در خصوص افزایش سرمایه

   مجمع عمومی عادی بانک شهر‌، به طور فوق العاده تشکیل شد
   مجمع عمومی عادی بانک شهر‌ با موضوع ‌ انتخاب کارشناس به منظور افزایش سرمایه این بانک‌، به طور فوق العاده تشکیل شد.
   مجمع عمومی عادی بانک شهر ، به طور فوق العاده‌، مورخ 1393/09/18 با حضور معاونان این بانک‌، سهامداران‌ و نماینده حسابرس قانونی با موضوع ‌ انتخاب کارشناس به منظور افزایش سرمایه بانک‌، از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های بانک در فرآیند قانونی، با حضور بیش از 70 درصد از سهامداران‌، درسالن سعدی برج میلاد برگزار شد.
   بر این اساس، در این نشست مرتضی خامی‌، معاون اعتبارات و بین الملل بانک شهر‌که ریاست مجمع را بر عهده داشت‌، با اشاره به اهمیت افزایش سرمایه برای بانک تصریح کرد‌: با توجه به افزایش سرمایه از 4000 میلیارد ریال به 7900 میلیارد ریال‌، هیات مدیره بانک بر آن شد تا با ارزیابی دارایی‌های ‌بانک‌، سقف سرمایه بانک در سال آتی به 16 هزار میلیارد ریال برسد که این موضوع در هیات مدیره به تصویب رسید .
   وی افزود‌: در این راستا می بایست ، کارشناس یا کارشناسان رسمی دادگستری به انتصاب کانون کارشناسان رسمی دادگستری ، دارایی‌های بانک را مورد ارزیابی قرار دهند تا این فرآیند به صورت قانونی انجام شود .
   در این نشست مقرر شد ، جهت ارزیابی‌های زمین و ساختمان به منظور افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها از طریق انتخاب کارشناس یا کارشناسان معرفی شده ‌، توسط کانون کارشناسان دادگستری تهران و سایر استان ها از لیست معرفی شده توسط هیات مدیره صورت پذیرد.
بهترین نمایش در اینترنت اکسپلورر 8 ، فایر فاکس 20 و بالاتر