23 تیر 1399
13th July 2020
   
 
  • ارتباط با ما

   بنام خالق زیبایی ها
   سهامداران محترم بانک شهر:

   با سلام احتراماً به اطلاع میرساند بانک شهر با هدف حفظ ارزش سرمایه تمامی سهامداران محترم و معزز و با استعانت از خداوند متعال و حمایت مدیرعامل محترم وشما سروران گرامی و تلاش همکاران ، سایت امور سهام این بانک راه اندازی و آماده ارائه خدمات مناسب تر با هدف نوآوری در خدمت و تسهیل در امور به شما سهامداران محترم می باشد. براین اساس این بانک در نظر دارد جهت رفاه حال سهامداران، انجام اغلب امور مربوط به سهام را بدون مراجعه حضوری به امور سهام ، از طریق این سایت انجام دهد.

   لذا سهامداران محترم می توانند با مراجعه به این سایت و برخورداری از خدمات نسخه جدید پورتال سهامداران ضمن آگاهی از اطلاعات سهام خود از قبیل تعداد سهام، مانده مطالبات ریالی، دریافت گواهی موقت سهام و قیمت لحظه ای سهام بانک شهر و قیمت سهام سایر شرکتها و نیز شبکه جامع اطلاع رسانی ناشران بورس ( کدال ) و ... نسبت به اعلام و یا تغییر شماره حساب بانکی و ویرایش آدرس خود اقدام و از آخرین اطلاعیه های مربوط به سهام بانک شهر نیز مطلع شوند. همچنین خرسند خواهیم شد تا ما را از نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده به منظور ارتقاء سطح کیفی و خدمات رسانی به شما بزرگواران بهره مند فرمائید.

   حجت اله نجاری
   مدیر امور سهام بانک شهر

   پل های ارتباطی مدیریت امور سهام
   نشانی: تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، خیابان سرو شرقی ، روبروی بیمارستان پارسیان ، نبش کوچه رشادت ،پلاک 6 ، ساختمان مدیریت امور سهام بانک شهر
   شماره های تماس: 26762336 و 26762311 ،فکس:26762395
   سامانه پیامکی امور سهام بانک شهر : 10002448
   پست الکترونیک: Saham@shahr-bank.ir
   کانال تلگرام مدیریت امور سهام : telegram.me/sahamshahr
   روزها و ساعات کاری: از شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 7:30 الی 16:30
   روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت 7:30 الی 15:30
بهترین نمایش در اینترنت اکسپلورر 8 ، فایر فاکس 20 و بالاتر