07 خرداد 1399
27th May 2020
   
 
  • سرفصل اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   اطلاعیه لغو مجامع عمومی بانک شهر

   اطلاعیه لغو مجامع عمومی بانک شهر

   به جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مجامع بانک لغو و به تاریخ دیگری موکول می گردد.

   موافقت فرابورس مبنی بر اعطای مجوز بازارگردانی سهام بانک شهر به شرکت تأمین سرمایه تمدن

   موافقت فرابورس مبنی بر اعطای مجوز بازارگردانی سهام بانک شهر به شرکت تأمین سرمایه تمدن

   اعطای مجوز بازارگردانی سهام بانک شهر به شرکت تأمین سرمایه تمدن

   راهنمای پورتال سهامداران بانک شهر

   اطلاعیه راهنمای پورتال سهامداران بانک شهر

   راهنمای پورتال سهامداران بانک شهر

   در راستای ارائه خدمات مطلوب به سهامداران و به منظور جلوگیری از هدر رفت زمان و مسافرت های غیر ضروری درون شهری و پیرو اطلاعیه های قبلی به اطلاع کلیه سهامداران محترم می رساند، هم اکنون نسخه جدید پورتال سهامداران بانک شهر در دسترس عموم سهامداران گرامی می باشد. همچنین این امکان فراهم گردیده تا سهامداران محترم جهت دریافت خدمات از پورتال اشاره شده به صورت برخط ثبت نام نموده و نام کاربری و گذرواژه عبور دریافت نمایند و در این خصوص نسبت به نسخه قبلی، نیازی به مراجعه به شعب نمی باشد. سهامداران محترم می توانند پس از ورود به پورتال مذکور، کلیه سوابق سهامداری خود اعم از تعداد سهام، سودهای متعلقه و مشخصات هویتی خود را مشاهده نمایند. از دیگر تفاوت های ایجاد شده در نسخه جدید می توان به امکان برخورداری از چاپ گواهی سهام اشاره نمود. سهامداران محترم می توانند از طریق سایت مدیریت امور سهام بانک شهر به نشانی : www.stock.shahr-bank.ir به پورتال مزبور دسترسی داشته و از خدمات الکترونیک آن بهره مند گردند.

   آگهی تغییرات افزایش سرمایه بانک شهر

   آگهی تغییرات افزایش سرمایه بانک شهر

   تغییرات افزایش سرمایه بانک شهر

   توزیع برگه سهام

   توزیع برگه سهام

   بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم می رساند اوراق گواهی سپرده سهام با سرمایه 15،572 میلیارد ریال چاپ گردیده و آماده توزیع می باشد. بدین منظور: کلیه سهامداران محترم (کارکنان شهرداری تهران و واحد های تابعه و سایرین) که فاقد هرگونه بدهی به شهرداری متبوعه خود بابت سهام تخصیص یافته می باشند، جهت دریافت برگ گواهی سپرده سهام خود می توانند در ایام و ساعات اداری به مدیریت امورسهام بانک شهر مراجعه فرمایند. کلیه سهامداران محترم (کارکنان شهرداری کلانشهرها) جهت دریافت برگ گواهی سپرده سهام خود می توانند به اداره رفاه شهرداری متبوعه خود مراجعه فرمایند. سایر سهامداران حقیقی و حقوقی به منظور دریافت برگ گواهی سپرده سهام خود می توانند با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر مستقیما به مدیریت امورسهام بانک شهر مراجعه فرمایند.

   پرداخت سود سهام سال مالی 1393

   پرداخت سود سهام سال مالی 1393

   بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم حقیقی می رساند سود سهام سال مالی 1393 به حساب آن دسته از سهامدارانی که اطلاعات حساب ایشان نزد مدیریت امورسهام بانک شهر موجود می باشد، واریز گردید. همچنین از سهامداران محترمی که تا کنون موفق به تکمیل اطلاعات حساب خود نزد بانک شهر نگردیده اند، درخواست می گردد تا نسبت به تکمیل اطلاعات خود نزد مدیریت امورسهام بانک شهر اقدام نموده تا پس از تکمیل اطلاعات حساب در فواصل زمانی مشخص، سود سهام متعلق به ایشان به حساب مربوطه، واریز گردد.

   نشانی تالار معاملات کارگزاری شهر

   نشانی تالار معاملات کارگزاری شهر

   نشانی تالار اختصاصی معاملات بورس اوراق بهادار کارگزاری شهر: تهران – سعادت آباد – خیابان سرو شرقی – نبش کوچه رشادت – پلاک 6 – ساختمان مدیریت امور سهام بانک شهر – طبقه سوم تلفن : 26762352 – 26762399 فکس : 26762346

بهترین نمایش در اینترنت اکسپلورر 8 ، فایر فاکس 20 و بالاتر